Klientská zóna

SMS pôžičky: ako si správne vybrať lehotu splatnosti?

smspozicky ..jpg
Pridané dňa: 8.7.2024

    Ako si správne vybrať lehotu splatnosti sms pôžičky, aby ste sa nedostali do omeškania?
   Každý z nás sa niekedy dostal do situácie, keď mu chýbalo pár eur do výplaty a nemal sa na koho obrátiť. Práve preto sms pôžičky Kolektívne pôžičky Eurvest ponúkajú aj krátkodobé SMS pôžičky aj s možnosťou výberu viacerých lehôt splatnosti: buď 15, alebo 30 dní.
   Pokiaľ viete, že budete mať financie (respektíve príjem) za 15 dní, stačí si vybrať túto lehotu splatnosti sms pôžičky a po výplate budete schopní sms pôžičku vrátiť. Netreba žiadať o sms pôžičku na 30 dní, nakoľko je pravdepodobné, že za 30 dní budete v rovnakej situácii ako aj teraz: pred výplatou.
Pokiaľ nastane neočakávaná situácia a nebudete môcť celú sumu sms pôžičky vrátiť v celkovej sume do uvedeného dátumu splatnosti, alebo pre Vás bude súčasný termín splatnosti sms pôžičky nevyhovujúci, treba využiť možnosť odkladu splátky a lehotu sms pôžičky predĺžiť. Stačí si požiadať o odklad splátky investora (cez sms alebo v svojej klientskej zóne) a uhradiť do dátumu splatnosti poplatok za odklad. Lehota sms pôžičky Vám bude následne automaticky predĺžená na ďalšie rovnaké obdobie a takto sa nedostanete do omeškania. Využívanie odkladu splatnosti sms pôžičky nemá negatívny vplyv na Vašu kreditnú históriu u nás.
   Ako klientovi Vám stačí si iba premyslieť, kedy budete mať príjem a správne si zvoliť vhodnú lehotu splatnosti sms pôžičky.