Klientská zóna

Pôžička

Vyskúšajte pôžičku u nás ešte dnes. Pôžička na čokoľvek
`

Pôžička pre zamestnaných, pôžičky pre živnostníkov, pôžička pre ženy na materskej dovolenke, p2p pôžičky pre dôchodcov je dostupne na našej platforme www.kolektivne-pozicky.sk Žiadna pobočka banky. Žiadna cesta na poštu. Žiadny papier, žiadne pero a žiadne dlhé čakanie. Pôžička na účte za niekoľko sekúnd. Využite výhody ponúkané online!

V niektorých situáciách jednoducho potrebujete rýchlu pomoc. Pokazilo sa vám auto a musíte ho dať opraviť alebo vám chýba do výplaty. Potrebujete rýchlo zaplatiť za nepredvídané výdavky či zabudnutý účet? Potom je najlepšou voľbou nebanková pôžička. Nech už potrebujete peniaze ihneď a na čokoľvek, rýchla pôžička je tým správnym riešením. Na okamžité schválenie stačí len niekoľko kliknutí a pôžička je Vaša, máte ju na svojom účte. Požiadavka sa spracúva v reálnom čase, čo znamená, že sa nestratí ani sekunda. Vďaka online platforme nemusíme spracovávať papierové dokumenty a mzdové záznamy. Vašu pôžičku vybavíme rýchlo, online a bez oneskorenia

Aké sú výhody rýchlej pôžičky p2p?

Pôžička sa spracúva v reálnom čase. Okamžité schválenie pôžičky môže teda nastať už v priebehu niekoľkých minút. Proces vyplatenia pôžičky nastáva v pracovnej dobe od 08:00 do 18:00 hodín. Ale požiadať o kolektívnu pôžičku môžete online a 24 hodiny denne a je veľmi jednoduchý proces.

Je trvalý pracovný pomer pri žiadaní o pôžičku výhodou?

S malou rýchlou mini pôžičkou je menej starostí a požiadaviek ako pri veľkej pôžičke na nehnuteľnosť alebo pôžičke na rekonštrukciu. Pôžička u nás sa podobá mikropôžičke alebo expresnej pôžičke: pri týchto typoch pôžičiek je kontrola bonity jednoduchšia. Poskytovatelia p2p pôžičiek však nie sú pri posudzovaní takí prísni – zvyčajne im stačí pravidelný príjem.

Na našej platforme Kolektívne pôžičky získate peniaze rýchlo, rýchlejšie, najrýchlejšie

Od novembra 2022 ponúka naša platforma www.kolektivne-pozicky.sk p2p pôžičky s okamžitým vyplatením. Žiadny papier, žiadne pero a žiadne dlhé čakanie. Kontrola prebieha online, rozhodnutie pôžičke prichádza tiež online. Ako to funguje? Na spracovanie nepotrebujeme žiadnych bankových úradníkov a rozhodujeme na základe vašich informácií. Vďaka tomu je pôžička rýchla, online a lacná, pretože úspory prenášame priamo na vás!

P2p pôžička naozaj je jednoduchá ako nikdy predtým

Aby sme vám pomohli čo najrýchlejšie, našu žiadosť o pôžičku vyplníte len niekoľkými kliknutiami. Žiadosť o pôžičku môžete začať podávať v autobuse pomocou smartfónu a dokončite ju v pokoji doma pred domácim počítačom. V ponuke pôžičky môžete ľahko a prehľadne zistiť, aké budú poplatky, úroky u vašej pôžičky. Vďaka digitálnemu súboru vždy vidíte, v akom stave je vyplácanie, čo ešte musíte urobiť a kde môžete kedykoľvek získať pomoc. Pôžičku p2p môžete samozrejme kedykoľvek predčasne splatiť. Prečo chodiť do pobočky banky, keď môžete všetko rýchlo vybaviť online?

Naša pôžičková platforma www.kolektivne-pozicky.sk umožňuje čerpať pôžičky online na internete. Žiadatelia tak môžu požiadať o pôžičku bez toho, aby museli ísť do banky alebo na pobočku. Nie sme banka ani úverová inštitúcia, ale spolupracujeme s rôznymi súkromnými osobami, tzv. investormi. Na schválenie vašej žiadosti o pôžičku používame moderné algoritmy. Nespoliehame sa na prácu bankových úradníkov. Manuálna práca totiž nielenže zdržuje proces vyplácania, ale žiadateľov o pôžičku zároveň stojí aj viac peňazí.

Prečo sa pôžička vypláca okamžite?

Rýchle vyplácanie je možné vďaka „digitálnej forme žiadosti o pôžičku“. Žiadosť sa vypĺňa online. Neexistuje teda žiadny úradník a už vôbec nie desiatky bankových oddelení, ktoré by ručne kontrolovali žiadosť o pôžičku a ručne ju podpisovali. Naša platforma vám ponúka možnosť získať pôžička od ľudí diskrétne a kompletne online.

Ako podpíšem zmluvu o pôžičke? Musím ísť na poštu?

Nie. S našou službou nemusíte bežať na poštu alebo pobočku. Podpis a identifikácia sa vykonáva výlučne online a SMS správou.

Trvá vyplatenie pôžičky s online platformou kratšie?

Rýchlosť vyplácania vždy závisí od vás a od investora. Keďže naša pôžičková platforma mapuje celý pôžičkový proces online, vyplatenie je zvyčajne oveľa rýchlejšie ako v pobočke banky. Po uzatvorenie zmluvy nemáme na čo čakať, Peniaze odosielame ihneď. Pokiaľ mate rovnakú banku alebo vaša banka podporuje okamžite platby, peniaze obdržite ihneď.

Je nutné pri žiadaní o kolektívnu pôžičku predložiť výšku môjho príjmu?

Ľudia majú potrebu čoraz častejšie žiadať o pôžičku bez pravidelného príjmu. Takúto možnosť z našej strany samozrejme nie je možné akceptovať, neakceptujú to ani investori. Pôžička nie je dar a je nevyhnutné ju aj vrátiť. Preto je vždy pred požiadaním nutné správne zvážiť aj možnosti vrátenia a vybrať aj správnu sumu pôžičky. Tým chránime aj investorov, ktorí investujú peniaze do kolektívnych pôžičiek. Ak by žiadateľ o p2p pôžičku nedoložil svoj príjem, investori by podstupovali riziko, ktoré by bolo z ich pohľadu neakceptovateľné. Investor musí mať garanciu, že žiadateľ o pôžičku bude mať finančné prostriedky aj na splatenie pôžičky.

V momentálnej ekonomickej situácií chcú investori viac investovať do kolektívnych pôžičiek v malých čiastkach a na kratší čas (ak niekomu chýbajú finančné prostriedky pred výplatou, ak má niekto nečakané výdaje, atď.) s možnosťou požiadať o možnosť lehotu predĺžiť za poplatok v prípade nečakanej situácie so splatením celej sumy.

Aké sú kroky na získanie rýchlej pôžičky?

Najprv je potrebné vyplniť online žiadosť, doložiť svoj príjem. Po úspešnej registrácie už len vybrať si pôžičku a jej požadovanú sumu, lehotu, skontrolovať ponuky od Investora a potvrdiť. Po schválení pôžičky vám peniaze prevedieme na váš účet v priebehu pár minút aj napriek tomu, že v rámci kolektívnych pôžičiek fungujeme ako sprostredkovatelia, spájame žiadateľov o rýchlu pôžičku a investorov do rýchlej pôžičky. Tým chránime práva každej strany.