Klientská zóna

Rýchla pôžička priamo od ľudí ako ste Vy
Vybavte si rýchlou pôžičku od ľudí ľuďom a ušetríte na poplatkoch

Ponúkame Vám rýchle pôžičky priamo od investorov

Koľko a na ako dlho si chcete požičať?

min. čiastka 50 €
max. čiastka 1 000 €
min. doba pôžičky 15 dní
max. doba 3 mesiace

Požadovaná výška pôžičky
460

Vybraná doba splácania pôžičky
3 mesiace

Orientačný úrok investora:
12 - 24 % p.a.

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.

Okrem úroku investora, za vstup do aukcie pôžičiek a poskytnutie pôžičky portál účtuje administratívne poplatky podľa aktuálneho Sadzobníka poplatku ale to je len v prípade úspešného získania pôžičky od Investora. Žiadosť o registráciu a aj jej posúdenie je bez poplatku. Presne výška poplatkov bude dostupná každému Žiadateľovi o pôžičke v klientskej zóne a je známa pred uzatvoreným Zmluvy o pôžičke

Sadzobník poplatkov nájdete tu

Rýchla pôžička na platforme Kolektívne pôžičky je pre tých, ktorí potrebujú požičať rýchlo a jednoducho z pohodlia domova a bez návštevy banky.

Kolektívne pôžičky fungujú ako aukcie pôžičiek. Na jednej strane sú ľudia, ktorí majú voľné peniaze a chcú investovať a dôverujú platforme Kolektívne pôžičky, na druhej strane ľudia, ktorí si chcú peniaze požičať. Pokiaľ sa Vám nechce chodiť do banky a chcete si požičať peniaze online z pohodlia domova, alebo ak nemáte radi dlhé vybavovania sme tu pre Vás! Rýchla pôžička od ľudí na platforme Kolektívne pôžičky Vám ušetrí čas a pomôže, keď to budete najviac potrebovať. Rýchla pôžička priamo od ľudí je vhodná pre každého, kto potrebuje rýchle peniaze diskrétne. Pohodlne aj z Vašej obývačky získate rýchlu pôžičku na čokoľvek bez námahy. Plánujete rodinnú dovolenku, rekonštrukciu bytu alebo si len chcete kúpiť niečo pekné? Alebo ak Vám niečo nevyšlo do výplaty alebo Vás prekvapili nečakané výdavky, vždy sa môžete spoľahnúť na výhodnú pôžičku od ľudí na platforme Kolektívne pôžičky. Vy si určíte akú sumu pôžičky potrebujete a na aké obdobie. Stačí Vám k tomu len telefón a bankový účet, na ktorý Vám budú financie ihneď prevedené. Rýchla  pôžička bude okamžite zaslaná na Váš účet a Vy môžete vyriešiť Vašu nečakanú finančnú situáciu.

Vstúpte do nášho aukčného systému Kolektívne pôžičky a využite všetky výhody platformy, na ktorej si ľudia požičiavajú medzi sebou navzájom.

Rýchla pôžička od ľudí zachráni situácie, keď Vám chýba pred výplatou, potrebujete súrne zaplatiť faktúru, výhodne nakúpiť v obchodoch so zľavou alebo letenku na dovolenku.