Klientská zóna

Rýchla pôžička online

Potrebujete súrne rýchlu pôžičku online, no proces v banke je príliš zdĺhavý? Premýšľate nad p2p pôžičkou, ale máte stále množstvo nezodpovedaných otázok a strácate sa v hŕbe informácií? Rýchla pôžička online môže byť skvelým riešením pre mnoho klientov, a práve preto vám radi vysvetlíme ako celý proces funguje a s takýmto typom pôžičky vám pomôžeme.

Čo je to p2p pôžička online?

Na začiatok si vysvetlíme úplný základ. P2p, celým názvom peer-to- peer, pôžička online je typ pôžičky, ktorá je tzv. kolektívna. Ľudovo povedané, požičiava sa od ľudí ľudom. Peniaze teda klientovi (dlžníkovi) nepožičiava banka, ale ľudia (fyzické osoby, investori, veritelia) a naopak títo ľudia môžu zase využiť požičanie financií dlžníkom ako typ investície. Takáto pôžička online funguje na princípe aukcie a na vašu pôžičku sa môže vyskladať viacero investorov. Následne sú títo investori Eurvest s.r.o. odmenení určitou výškou úroku, ktorý bude dlžník splácať. Celý tento proces zastrešuje tretia strana (v tomto prípade my – platforma Kolektívne pôžičky), aby zabezpečila korektný postup vyplatenia požičanej sumy a aj jej následné splácanie. Veľkou výhodou takejto pôžičky je to, že je rýchla, férová, transparentná a zároveň plne anonymná. Pred zažiadaním o pôžičku si môžete do detailu preštudovať všetky podmienky, ale zároveň neviete kto konkrétne vám požičiava a ani investor nevie komu požičiava.

S nami je rýchla pôžička p2p jednoduchá a bezpečná!

Zaujal vás princíp kolektívnej pôžičky online? V tom prípade neváhajte využiť naše služby. Naša spoločnosť Kolektívne pôžičky vám ponúka bezpečnú, modernú a užívateľsky prívetivú platformu pre rýchle p2p pôžičky. Využiť u nás môžete ako služby požičania si peňazí, tak aj služby investovania. V prípade ďalších otázok nás môžete pokojne kontaktovať prostredníctvom e-mailu [email protected] alebo tel. č., na ktorom sa vám bude s radosťou venovať náš personál.