Klientská zóna

Kolektívne pôžičky: O nás

Platforma Kolektívne pôžičky p2p sú moderný a výhodný spôsob získania rýchlych pôžičiek od ľudí alebo výhodné investovanie financií, ktoré máte navyše. Kolektívne pôžičky známe aj ako P2P rýchle pôžičky a sú alternatívou k bankovým a nebankovým pôžičkám. Na jednej strane nám veria investori, na druhej strane nám dôverujú záujemcovia o pôžičku.

Platforma Kolektívne pôžičky je revolučná možnosť získania finančných prostriedkov a to formou kolektívnych rýchlych pôžičiek. Ich výhodu pochopilo už množstvo Slovákov, ktorí využívajú rýchle pôžičky od ľudí, aby šetrili peniaze a svoj čas.

Získať rýchlu pôžičku je extrémne jednoduché. Výhodou rýchlych pôžičiek od ľudí je, že všetko vybavíte online z pohodlia domova a nemusíte dlho čakať na vyjadrenie, tak ako je tomu v bankách.

Uzavrieť rýchlu pôžičku online je rovnako bezpečné ako požičiavanie cez banku. Nie sme ani nebanková spoločnosť a ani klasická banka. Sme finančný portál, prostredníctvom, ktorého si ľudia môžu navzájom požičať peniaze. Podmienky zapožičania si pritom stanovujú priamo zúčastnení a preto môže byť takýto spôsob získania peňazí oveľa výhodnejší, ako pomocou klasickej finančnej inštitúcie. Nie sú žiadne skryté poplatky pre získanie pôžičky či pri vrátení pôžičky, všetko je presne podľa cenníku.

Prečo by sa mala namiesto, napríklad, banky využívať platforma Kolektívne pôžičky?

Keď používate našu platformu Kolektívne pôžičky, nemusíte chodiť do banky predkladať dokumenty, kontaktovať zamestnancov banky a cítiť sa nepríjemne. Nemusíte čakať na posúdenie v banke, kým Vaša žiadosť prejde všetkými oddeleniami. Na našej platforme Kolektívne pôžičky sú investori, ktorí chcú investovať peniaze a Vám bude poskytnutá najlepšia ponuka podľa vašich kritérií zo všetkých dostupných možností v danom okamihu, ktorú môžete vidieť a okamžite vyhodnotiť. Pokiaľ ste s podmienkami spokojní, súhlasíte s nimi, peniaze Vám budú behom pár minút zaslané na Váš bankový účet.

Čo je potrebné na to, aby ste sa mohli stať zákazníkom platformy Kolektívne pôžičky?

Každý žiadateľ o pôžičku alebo investor musí vykonať jednoduchú jednorazovú registráciu, registrácia je úplne bezplatná a vyplnenie zoberie len niekoľko minút. Nepožadujeme odoslanie na náš účet žiadne overovacie platby 1 EUR alebo 0,10 EUR alebo ručiteľa. Za registráciu sa neplatia žiadne mesačné platby, zaregistrujete sa raz a služby platformy využívate, len keď ich potrebujete.

Či je platforma Kolektívne pôžičky bezpečná a moje dáta nebudú použité alebo prevedené na tretiu stranu pre reklamu alebo marketing?

Na platforme Kolektívne pôžičky sú Vaše dáta chránené. Komunikácia je šifrovaná, všetko je dôverné, dáta zostávajú výhradne u nás a používame ich iba na komunikáciu s Vami o našich transakciách. Ani druhá strana (investor alebo žiadateľ o pôžičku) druhú stranu nepozná. Údaje o zákazníkoch neposkytujeme tretej strane na marketingové alebo propagačné účely.