Klientská zóna

SMS pôžička od Kolektívne Pôžičky Eurvest

sms pozicka.jpg
Pridané dňa: 19.3.2024

SMS pôžička sa dá vybaviť u nás jednoducho, a to online, cez web stránku na www.kolektivne-pozicky.sk Potvrdenie sms pôžičky SMS správou príde na rad neskôr. Počas online vybavovania sms pôžičky si preverujeme informáciu pre investorov o záujemcov o pôžičku: osobné údaje, identitu, pravidelné príjmy a výdavky.

Keď ste klientom, cez SMS sa čerpá požadovaná sms pôžička. A nie je len jeden krát, ale aj opakovane môžete žiadať o sms pôžičku.
Ako sme už uviedli, sms pôžička je dlhodobou záležitosťou, pretože klientom na dlhší čas dopredu schvaľujeme vstup do aukcie pôžičiek s možnosťou opakovaného čerpania pôžičky cez sms, a to kedykoľvek – nonstop. Peniaze zo sms pôžičky si klient načerpáva odoslaním potvrdzujúcej SMS správy a takto uzatvoria na diaľku zmluvu o sms pôžičke s investorom. SMS pôžičky sú ihneď vyplácané na účet, bez dodatočného doloženia príjmov, overení, telefonátu a ďalšieho schvaľovania.

 

Predčasné splatenie sms pôžičky u nás je úplne zadarmo.
Obrovskou výhodou SMS pôžičky je flexibilné splácanie: je možné zadarmo do dátumu splatnosti zaslať akúkoľvek sumu pre zníženie dlhu, pokojne aj kompletné doplatenie naraz, a to bez nákladov navyše. 

Výhody SMS pôžičky na www.kolektivne-pozicky.sk:
- jednoduché a rýchle vybavenie sms pôžičky

- možnosť opakovaného vstupu do aukcie pôžičiek, možnosť čerpať sms pôžičky opakovane bez ďalšieho zaslania dokladov,
- možnosť odosielať aj minimálnu splátku do dátumu splatnosti, a takto postupne sms pôžičku znižovať
- sms pôžičky u nás sú bezúčelové
- sms pôžička u nás sú bez ručenia a ručiteľa
- sms pôžičky sú bez potvrdenia zamestnávateľa o príjmoch, stačí zaslať výplatné pásky a výpis z účtu

Vytiahnete mobil z vrecka, jednoducho potvrdíte ponuku od investora odoslaním SMS a sms pôžička je Vaša! SMS pôžičku u nás máte ihneď na účte!