Klientská zóna

P2P PÔŽIČKA: OD ĽUDÍ ĽUĎOM

P2P POZICKA
Pridané dňa: 26.1.2024

Pokiaľ hovoríme o pôžičke peer-to-peer, doslova tento termín môžete preložiť ako rovný s rovným. Čiže znamená to teda, že financie si požičiavajú ľudia medzi sebou. Pôvodne však toto slovné spojenie pochádza z počítačového prostredia, kde označuje sieť určenú na priame zdieľanie dát medzi užívateľmi. V slovenčine by sme mohli tento systém označiť s trochou zveličenia aj ako fyzická osoba fyzickej osobe, teda ľudia požičiavajú ľuďom.

Aby bolo požičiavanie bezpečné a riadne chránené, využívajú k nemu ľudia sprostredkovateľa (aj žiadateľa o pôžičku aj investori). Najznámejšou p2p platformou je Kolektívne Pôžičky spoločnosť Eurvest https://www.kolektivne-pozicky.sk kde sa dá navzájom rýchlo získať p2p pôžička alebo investovať do p2p pôžičiek.

Na webových stránkach portálu Kolektívne pôžičky Eurvest sa stretávajú investori a žiadatelia o drobné pôžičky. Tí medzi sebou uzatvárajú zmluvy o pôžičkách. Hlavná výhoda? Celú pôžičku vybavíte ľahko cez internet, bez navštevy pobočky a strácania času. My pre Vás nájdeme tých správnych investorov za pár minút, peniaze získate rýchlo, výhodne a bezpečne!