Klientská zóna

Investujte ľahko a rýchlo do P2P pôžičiek ľudom

p2p pozicky-investicie.jpg
Pridané dňa: 4.6.2024

Investície do rýchlych pôžičiek ľudom sú k dispozícii všetkým, ktorí majú nejaký kapitál navyše. Ak máte peniaze na svojom účte a nechcete, aby vplyvom inflácie strácali na hodnote, nechajte ich zarábať u nás na portáli Kolektívne pôžičky Eurvest! Pre investovanie do P2P pôžičiek je potrebné sa len raz zaregistrovať na portáli www.kolektivne-pozicky.sk/investície ako investor a začať investovať podľa Vašich predstáv.
Na tomto P2P portáli žiadajú ľudia o rýchlu pôžičku a investori im pôžičky poskytujú. Ako investori si tu môžete vyberať, komu svoje prostriedky poskytnete, vybrať sumy pôžičiek, dobu trvania, podľa kritérií žiadateľov o pôžičku, ktorým chcete svoje financie poskytnúť. Jednoducho požičiate peniaze a následne sa vrátia v dohodnutý termín, alebo Vám budú chodiť v pravidelných splátkach úhrady od žiadateľov a Vy budete zarábať na úrokoch. Správu celej administratívy berieme na seba!

Je to naozaj veľmi jednoduché a zaberie to minimum času, iba si vyberiete záujemcov, kritéria, potvrdíte výšku pôžičiek, lehoty a následne sa už len pozeráte, ako Vám každý mesiac pribúdajú peniaze. Investície do p2p pôžičiek u nás nie je zložitá vec. 
Zistite viac informácií na www.kolektivne-pozicky.sk/investície zaregistrujte sa ako investor ešte dnes a môžete už začať investovať do pôžičiek a zarábať!